Breaking News

HAKKIMIZDA

ues-bina

2005 yılında kurulan UES, deri sektörü başta olmak üzere tekstil, suni deri, ayakkabı ve döşemelik kumaş sektörlerine hizmet vermeye başlamıştır. İlk zamanlar İtalya’dan transfer kağıtları ithalatı yapan firmamız; zamanla Çin, Tayvan, Güney Kore gibi ülkelerden yaptığı ithalatlarla ürün portföyünü zenginleştirmiş, her tür baskı firmasının ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı olarak günden güne renk ve desen çeşitliliğini arttırmıştır. İlk etapta kataloglardan satış ve firmaların siparişine göre ürün tedariğini benimserken, sonraları hazır stok getirdiği mallardan talep miktarınca satış yapmaya başlamıştır.

2007 yılında yapılan makine yatırımlarıyla özellikle küçük ve büyük bobinlerde sarım ve toptancı firmalara fason mal tedariği sağlanmıştır. Baskı firmalarının artan ihtiyaçlarını karşılamak üzere, varak çeşitleri arttırılıp ürün zenginliği sağlanması amacıyla glitter (sim) ithalatına başlanmıştır. Yeni ve farklı bir ürün olmasına rağmen, yüksek stok miktarı ile glitter satışlarına başlanmıştır.

2011 yılı başları ile havyar (boncuk) da ürün portföyüne eklenmiş, baskı firmaları için alternatifler çoğaltımıştır. Beyaz renkli, boyanma performansı üstün bu ürün ile, değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına yine büyük bir adım atılmıştır. 2011 yılı sonlarında ise, serigraf kalıp ekipmanları sektörünün dünyadaki öncü ve dev firması, Japon “Murakami” ile Türkiye Distribütörlüğü anlaşması yapılmıştır. Birinci sınıf kalitedeki Murakami Foto Emülsiyon ile, firmamız vizyonu doğrultusunda hizmet kalitesini daha da arttırmıştır.

2012 yılının başlarında, ürün yelpazesine iki farklı kalınlık ve üç farklı sertlikteki ragle lastiği de katılmıştır. Süblime kağıdı için 2012 başından beri yapılan Ar-Ge faaliyetlerinde sona gelinmiştir ve stoklarımızdaki yerini almıştır.

Yardım mı gerekli?