Breaking News

HER SEZONUN MODASI: DERİ GÖRÜNÜMLÜ MONTLAR

Geride bıraktığımız yılda her tür dokulu kumaşla hazırlanıp moda severlerin beğenisine sunulan montlar, bu yıl da hız kesmeden dolaplarımızda yerini almış durumda. Kullanım açısından hem şık hem de rahat olan varak baskılı ürünler sadece montlarda sınırlı kalmayıp, ceketlerde de kullanılarak asi tarzı daha günlük hale getirmiş oluyor. İster tamamı varak baskılı bir ceketle, ister baskı detaylı bir montla şıklığınızı tamamlayıp yeni sezon modasına ayak uydurmuş olacaksınız.
deri-gorunumlu-varakli-ceket-1
Varak baskılı montlar başlı başına bir parça olduğu için, tamamlayıcı ürünleri bir o kadar sade kullanarak şıklık dozunuzu ayarlamış olursunuz. Kullandığınız ürün varak baskılı bir ceket ise, aynı şekilde siyah düz bir kalem elbiseyle kullanarak, gece ve gündüz için uygun bir hava yaratmış olabilirsiniz.
deri-gorunumlu-varakli-ceket-3
Özellikle bu sezon military ve college tarzı montlarda da sıkça karşılaştığımız deri dokusuna sahip varak baskılar, ufak stil oyunlarıyla yeni bir görünüm kazanıyor. Özellikle kol kısımları siyah varak baskılı montlar herkesin gözdesi haline gelmiş durumda. Kendine güvenen ve şıklığına düşkün hanım ve beyler için üretilen varak baskı detaylı parçalar alıcılarını bekliyor. Tarzınız ister punk, ister maskülen ister sadelikten yana olsun; kendinize uygun bir ürünle farklı kombinler yaparak modanızı yaratmış olacaksınız.
deri-gorunumlu-varakli-ceket-2

Check Also

RELAX VARAK

Varak baskı genellikle standart kumaşlara pırıltılı, ışıltılı bir görünüm kazandırmak için uygulanmaktadır. Farklı trendler oluşturmak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardım mı gerekli?