Breaking News

YILAN DESENİNE KISA YOLDAN ULAŞTIRAN VARAKLAR

Piton, anakonda, kobra gibi vahşi dünyanın mükemmel yaratıkları, moda dünyasına yıllardır ilham kaynağı olmaktadır. Baskı deseni olarak yılan, artık daha fazla kullanılıyor. Özellikle varak baskı ile daha da gerçekçi olan bu harika desenler, moda dünyasının baskıda vazgeçilmez desenleri olarak karşımıza çıkıyor.

yilan-desenli-varak-1

Yılan deseni, vahşi görünümü yanında her zaman dikkat çekici olmuştur. Desenin kamuflaj etkisi ve doğal kıvrımları konfeksiyon, döşeme-perdelik, ayakkabı, çanta üreticileri tarafından her zaman tercih edilmiştir. Yer yer sadece tutkalın parlatılması ile soft görünümler de elde edilir.

yilan-desenli-varak-2

Spor giyimin markaları bile yılan desenlerinden uzak kalamıyorlar. Günün moda rengi mat siyah yılan pulu lazer folyolar ya da tutkallı zeminlerle buluşabiliyor.

yilan-desenli-varak-3

Lazer yılan folyolarla desenlendirilen bir elbise, koyu kumaşlar üzerine basılan parlak şeffaf lazer folyolar kumaş rengini tamamen kaybettirmeden kendi desenini belirgin hale getirebiliyor.

yilan-desenli-varak-4

Varakların yılan desenlerinde olması zorunlu değil. Kumaşa uygulanan tutkal, uygun desenlerde olunca, doğru renkteki hareli multicolor varaklar, farklı sonuçlar ortaya çıkarabiliyor.

yilan-desenli-varak-5

Lazer kağıtlar ile birleştirilen multicolor varaklarla gerçeğe yakın yılan efektleri hem renk hem de doku olarak mümkün. Gelişen ve ekonomikleşen baskı teknolojileriyle siz de artık kreasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Check Also

BASKI MODASINDA YILAN DESENİ

Hayvan desenleri içinde en çok tercih edilenlerden biri olan yılan desenleri, doğadaki çeşitliliği ve renk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?