Breaking News

BAKIRLAR İLE BRONZLAR

Aslında Bakır ve bronz rengi de dahil olmak üzere varakla elde edilen renkler çoğu zaman doğada saf olarak bulunan renklerdir. Ancak havadaki oksijenle yaşanan kararma natürel bakır rengini daha çok kahve tonlarına yaklaştırır. Dolayısıyla ürün portföyümüzdeki bronz tonları doğadakinin aksine bakır tonlarından daha açık renklerdedir.

kahve-bakir-4

Doğanın en fazla bulunabilir renkleri, tabi olarak modanın da vazgeçilmezleri olarak karşımıza çıkıyor. Tarihte giyimde özellikle savaş kıyafetlerinde yer bulan bakır ve bronz renkleri, parlaklık ve kızıllığıyla hasmına meydan okuma ve “ben buradayım” demenin bir yolu olmuştur.

bakirlar-bronzlar-detay-1

Kadın giyimin vazgeçilmez klasik renklerinden kahve, bakır tonlarıyla kendine metalik bir arayüz bulur. Varak baskının klasik altın ya da gümüş renklerinden farklı olarak, alışılmışın dışında bir doğal güzellik katar…

bakirlar-bronzlar-detay-2

6 farklı bakır ve 3 farklı bronz tonu, size kahve, siyah, bej, beyaz gibi ana renk yüzeylerde tona ton ya da kontrast baskılar yapma imkanı sunuyor. Varak baskıyı farklı renklerde koleksiyonlarına katmak isteyen tasarımcıların mutlaka denemesini öneriyoruz…

Check Also

VARAK BASKIDA ISI FAKTÖRÜ

Varak folyosu Varak patı Pres basınç ve hızı Presin ısı iletimi Baskı prosesinde bu dört …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardım mı gerekli?