Breaking News

GÖZ ALICI METALİK YEŞİL

Yeni sezon renklerinden olan yeşil, zümrüt yeşili, çini yeşili, çimen yeşili ve koyu yeşil gibi tonlarda varaklar artık rahatlıkla ulaşılabilir durumdalar. İster komple kaplama isterse desen üzeri olsun her türlü uygulamada kullanılan yeşil varak, yaz kreasyonlarında olması gereken bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

moda-yesil-2

Varak baskı her zaman göze batan parlaklık demek değildir. Uygulanacağı zeminde istenen efekti verecek varak tonu bulmak artık daha kolay. Yüzlerce renk, onlarca uygulama efekti, ve sınırsız desen ile oluşturulan tutkallı yüzeylerde varak baskı, istenen finiş etkilerine daha kolay ulaştırabiliyor.

moda-yesil-1

Yeşil-110 kodlu varakla kaplama yapılmış bu Jean, daha ağır bir renk vermesine rağmen, parlaklık ve dengeli metalik efekti ile daha çekici olabilmiş. Şimdiye kadar koleksiyonuna katmamışlar için bir öneri olabilir.

moda-yesil-3

Bahar rengi yeşil havaların ısınmasıyla doğa ile beraber giyim dünyasında da hemen yerini alıyor Komple kaplama tekniklerinin yaygınlaşması ve daha sağlıklı olması metalik görünümlü ürünleri yaygınlaştırıyor. Doğanın natürel yeşil tonlarına metalik tonların eklenmesi ise yeni sezon ürünleri giyeceklere düşüyor…

Check Also

YAPRAK YEŞİLLERİ

Ünlü bir dünya markasının hijap koleksiyonu ile başlayıp, dünya modasının ve koleksiyonlarının her yerine sıçrayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?