Breaking News

BU SEZON ETEKLER PARLIYOR!

Eskiden giyilmez, sadece seyirlik gözüyle bakılan metalik ve ışıltılı kumaşla tasarlanan parçalar, bu sezon modanın tahtına göz dikmiş durumdular. Özellikle sezon başından bu yana gerçekleşen Fashion Show etkinliklerinde, ilk sırayı metalik ışıltılı ve varak baskılı kalem etekler alıyor.

bu-sezon-etekler-varakla-parliyor-1

Her renkte varak ile kumaşa aktarılan mini, midi ve maksi boylarda, çan, A form ya da kloş gibi kesimlerle moda severlere sunulan etekler; metalik görünümüyle özellikle yaz aylarına damgasına vuracak. Kaplama, geçişli ve desenli görünümleri sayesinde de klasik duruştan iddialı tarza geçişte size yardımcı olacak bu tarz etekler, basic kesim tamamlayıcı parçaları da sadelikten uzaklaştırarak şıklığınızla bütünleştirecek.

bu-sezon-etekler-varakla-parliyor-2

Varak parlaklığıyla sadece gece şıklığını değil gündüz rahatlığında da kullanabileceğiniz şekilde üretilen ve tasarlanan etekler, bayanların vazgeçilmezi olacak. Burberry, Chanel gibi moda devlerinin yanı sıra birçok hazır giyim firmasının 2015 yaz sezonu detaylarını incelediğimizde, bu tarz parçalarla sıkça karşılaşacağımızı söylemek mümkün.

bu-sezon-etekler-varakla-parliyor-3

Özellikle bronz ve mavi tonlarını yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, altın ve gümüş renkleri ile klasikleşen şıklığı da bu sezon yakalayabilirsiniz. Şıklığınıza sınır koymadan metalik renklerle parlayan bir yıldız olmaya ne dersiniz…

bu-sezon-etekler-varakla-parliyor-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?