Breaking News

SEZONUN TREND RENKLERİ ENERJİSİNİ ‘’GÖKYÜZÜNDEN’’ ALIYOR

Her sezon ön plana çıkan altın ve gümüş tonlarındaki metalik renkler, bu sezon gökyüzü ve güneşin tonlarıyla yarış halinde olacak.

varakta-gokkusagi-etkisi-2

Masum ve iddialı kombinler ile moda severlere sunulan ürünler, yaz aylarının en gözde parçaları olacak. Mavinin ve sarının açıktan koyuya giden her tonu metalik ışıltıyla harmanlanarak moda severlerin ilgi odağı haline gelecek.

varakta-gokkusagi-etkisi-4

Varak ışıltısı özellikle ayakkabı ve çanta tasarımlarında ön plana çıkıyor. Farklı bir look oluşturmak adına kullanılan her parça, rengiyle ve ışıltısıyla bizleri farklı hikayelerde seyahate çıkaracak. Daha masalsı ve fütüristik bir tarz yakalamayı amaçlayan tasarımcılar; mavinin, sarının, hakinin tüm tonlarıyla oynayarak, adeta birer sanat eseri sunmayı amaç edinmişler. Bu renkler ile birlikte özellikle çiçek deseni ve püskül detaylarını da birleştirerek, ortaya seyrine doyulmaz bir tablo çıkarmış oldular.

varakta-gokkusagi-etkisi-1

Metalik ışıltının bu renklere kattığı gücü ve enerjiyi moda haftalarında sunan ünlü giyim firmaları, bu yılın da trendini belirlemiş oldular. A’dan Z’ye dolaplarımızda bulunabilecek her üründe sezonun önde gelen renklerini, varak parlaklığı ile görmek mümkün olacak. Moda söyleşilerini, defileleri, trend haberlerini yakından takip etmeye devam edin. Yılın renkleri sizin enerjinizle de bütünleşsin…

varakta-gokkusagi-etkisi-3

Check Also

GÖKKUŞAĞI (RAINBOW) VARAKLAR

Yıllardan beri multicolor varak dendiğinde ilk önce akla gelendir, “Gökkuşağı Varak”. Varak baskıda oldukça popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?