Breaking News

TİŞÖRTLERİN VAZGEÇİLMEZ IŞILTISI ‘’VARAK BASKI’’

Günlük hayatın kurtarıcısı tişörtlerin daha eğlenceli ve daha kişiye özel olabilmesi için uygulanan varak baskı teknikleri, bu sezon da vazgeçilmezler arasında yerini alacak.

varak-baskili-tisort-modasi-1

Sıvama baskı, desen baskı ya da ombre (renk geçişi) gibi baskı çeşitleriyle uygulanan metalik varak renkler; tişörtlere hayat vererek, siz moda severlerin ister gündüz giyiminde rahatlık, ister akşam şıklığında tarz yaratmanıza sebep olacak. Her tarz ürün kombini yapan büyük ya da küçük tekstil firmalarının ve mağazaların her sezon üretim yaptıkları varak baskılı tişörtler kalite ve kullanım standartları en yüksek şekilde üretilerek raflarında yerlerini almaktadır.

varak-baskili-tisort-modasi-2

Tarzınıza uygun penye, koton, pamuklu ya da jarse her türlü kumaşla üretilmiş tişörtlerin üzerine uygulanan ve metalik tüm tonların ışıltısını yansıtan desenler ve baskılar kişiliğinizin rengini de ortaya çıkaracaktır. Bayan ve erkek giyimi kategorisin de en çok tercih edilen basic model tişörtler varak baskılı tarzıyla sadelikten çıkarak daha ilgi çekici bir tasarım ürünü haline geliyor.

varak-baskili-tisort-modasi-3

Metalik efekti veren varak baskılı tişörtler ile yaz ve kış aylarını uygun kombinler yaparak rahatlığınızdan ve şıklığınızdan taviz vermeden siz de ışıltılı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

varak-baskili-tisort-modasi-4

Check Also

VARAK – FLOK BASKI KOMBİNASYONU

Flok baskı, belirli boylarda(1 -7 mm) kesilmiş ince liflerin, belirli bir desene göre yapıştırıcı aktarılmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yardım mı gerekli?