Breaking News

DÜZ HOLOGRAM VARAKLAR

Altın ve Gümüş varaklar, hologram etkisiyle farklı bir boyut kazanıyor. Fütüristtik, galaksi, uzay çağı temalarını çağrıştıran hologram efektler, özellikle “düz gümüş ve altın hologram varaklar” ile sağlanabilmektedir. Özel yapısı ile ışığı yansıtabilen hologram varaklar kumaştaki bükülme ve hareketlerle renk değiştirebilmektedir.

duz-gumus-hologram-1

Sadece gece kıyafetlerinde değil artık gündelik kıyafetlerde ve aksesuarlarda kullanılabilmektedir. Önceleri sadece payetler ya da pvc malzemelerin, dekupe olarak kıyafetlere eklenmesiyle elde edilebilen hologram efektler, varak baskı sayesinde oldukça soft tuşe ile daha kullanışlı ve sevimli hale geliyor.

duz-altin-hologram-1

Düz hologram varaklar, cam kırığı ya da boncuk gibi şekillerde değildir. Aslında gümüş varak gibi gözükse de içindeki hologram efekti, gökkuşağı renklerini metalik olarak yansıtır ve teknolojik, uzay çağı, fütüristtik temaları daha kolay çağrıştırır.

duz-gumus-hologram-3

Düz hologram varaklar ile, komple varak kaplamalar yapılabileceği gibi bölgesel kaplamalarla daha soft geçişler elde edilebilimektedir. Bu sezon oldukça popüler olan “düz gümüş ve altın hologram varaklar” stoklarımızdadır.

duz-gumus-hologram-2

Check Also

HOLOGRAM RENKLER

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardım mı gerekli?