Breaking News

HOLOGRAM RENKLER

duz-hologram-02
Futuristik, galaksi, uzay çağı, temalarını çağrıştıran hologram efektler özellikle “düz gümüş hologram varaklar” ile sağlanabilmektedir. Özel yapısı ile ışığı yansıtabilen hologram varaklar kumaştaki bükülme ve hareketlerle renk değiştirebilmektedir.
Sadece gece kıyafetlerinde değil artık gündelik kıyafetlerde de kullanılabilmektedir. Önceleri ancak payetler yada pvc malzemelerin dekupe olarak kıyafetleri eklenmesiyle elde edilebilen hologram efektler, varak baskı sayesinde oldukça soft tuşe ile daha kullanışlı ve sevimli hale geliyor.
Düz hologram varaklar, cam kırığı yada boncuk gibi şekillerde değildir. Aslında gümüş varak gibi gözükse de içindeki hologram efekti, gökkuşağı renklerini metalik olarak yansıtır.
Komple varak kaplamalar yapılabileceği gibi bölgesel kaplamalarla daha soft geçişler elde edilebiliyor. Bu sezon oldukça popüler olan “Düz Hologram Varaklar” altın ve gümüş renklerde stoklarımızdadır.

 

duz-hologram-3
duz-hologram-01

Check Also

DÜZ HOLOGRAM VARAKLAR

Altın ve Gümüş varaklar, hologram etkisiyle farklı bir boyut kazanıyor. Fütüristtik, galaksi, uzay çağı temalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yardım mı gerekli?